Seyahat koçunuz olabilirim!

Yıllardır dünyayı geziyorum; neşe, heyecan ve huzur dolu onlarca yolculuk yaptım. Tatillerimin kusursuz geçmesi için planlarımı en ince ayrıntısına kadar yapmaya özen gösterdim. Bu sırada edindiğim sayısız deneyimi, sizin tatilinizin de kusursuz geçmesi için sizinle paylaşmak isterim.

Bir yolculuk planlamak heyecan verici olsa da yeterince zamanınız yoksa, nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız epey yorucu olabilir. Elbette bir seyahat acentesine başvurabilir, onlardan bir tur satın alabilirsiniz ama yolculuğunuzun size özel planlanması daha iyi olmaz mıydı?

Yogyakarta - Borobudur

Sizin için ne yapabilirim?

Yolculuğunuzu zamanınıza, gideceğiniz yere, kalış sürenize, bütçenize ve ilgi alanlarınıza göre düzenleyebilirim. Böylelikle size, aklınızda hiçbir endişe olmadan yalnızca uçağa binmek ve tatilinizin tadını çıkarmak kalır.

Seyahat koçluğunuzu yapmam ve rüyalarınızdaki tatili yaşamanızı sağlamam için gerekli tüm bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

IMG_4812

Seyahat koçluğumun püf noktaları:

1

Yolculuğunuzu ayarlayıp rehber kitapçığınızı hazırlamam için bir iki haftaya ihtiyacım olacak. Bu kitapçık ile size bir yol haritası çıkaracak, oteller, ulaşım, restoran ve barlar hakkında öneriler vereceğim; görülecek yerlerin ve ilgi alanınıza hitap eden etkinliklerin kısa birer açıklamayla listesini oluşturacağım. En önemlisi ise bavulunuzu nasıl hazırlamanız gerektiğini size anlatacağım. Kitapçığınızı isteğe göre email ile ya da posta ile size ulaştırabilirim.

2

Öncelikle metnin altındaki formu doldurun. Böylelikle sizin hakkınızda ve yapmak istediğiniz yolculuk hakkında fikir sahibi olabilirim. Daha sonra Skype, e-posta ya da telefon yoluyla bir görüşme için tarihi ve saati konuşabiliriz.

3

Yol haritanızda ufak değişiklikler isterseniz ya da cevaplanmamış sorularınız olursa her zaman desteğe hazırım.

Size özel tatilinizi planlamak çok enerji ve zaman gerektirdiği için seyahat koçluğum ücrete tabidir. 2015 yılı için koçluk ücretim su şekildedir:

0-2 hafta
$250
2-4 hafta
$500
4-8 hafta
$1,000
8+ hafta
Talep üzerine

Not: Görüşmeden evvel  PayPal yoluyla ödeme yapmanız gereklidir. Otel ve ulaşım rezervasyonu yapmıyorum ama size bütçenize ve isteğinize uygun önerilerde bulunuyorum.